Darmstadzkie serce orkiestry już bije!

D.K, K.B.

25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres Fundacja Jurka Owsiaka pomogła ogromnej ilości szpitali w naszym kraju.

"To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie” - mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

wosporg
Ubiegłoroczny jubileuszowy 10. finał WOŚP w Darmstadt okazał się być wielkim sukcesem pod względem zebranych środków, ale także organizacyjnym. Finał 2016 zaprezentował niezwykle bogaty program w którym każdy znalazł coś dla siebie. Przypomnijmy, że na konto Fundacji Jurka Owsiaka powędrowało 47491.87 PLN.

Organizacją Wielkiego 25 Finału WOŚP, a 11-tego w Darmstadt zajmuje się Design Studio 22. Wszystkich chętnych do współpracy w roli wolontariuszy prosimy o kontakt ze sztabem Darmstadt. W tym roku szefem sztabu został wybrany ponownie Damian Kisiel, który dostępny jest pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr. telefonu 015175574055.
W skład tegorocznego sztabu wchodzą: Łukasz Nowicz, Katarzyna Borkowska, Edyta Musiol, Michael Kochanski, Basia Rębisz, Agnieszka Petelak, Damian Kisiel.

Poniżej prezentujemy film, w którym opowiadamy jak się to wszystko zaczęło w Darmstadt.

Chcesz mieć wpływ na organizację tego niesamowitego, niepowtarzalnego wydarzenia jakim jest 25 Finał WOŚP w Darmstadt? Zgłoś się do nas! Szukamy wolontariuszy, sponsorów, oraz nowych miejsc gdzie mogą pokazać się nasi wolontariusze. Nie zwlekaj napisz do nas lub zadzwoń!!!!

Pozdrawiamy Sztab Darmstadt
www.wosp.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript._Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 015175574055