Zapraszamy na koncert jesienny (Herbstkonzert) 5 listopada o godzinie 19-tej

D.K..

Moi Drodzy ! Za oknami mamy jeszcze piękną ,złotą ( chciałoby się powiedzieć : polską) jesień, ale oto już wielkimi krokami zbliża się listopad , a wraz z nim chłody i deszcze.

flyer s 1
W takie dni warto zrobić coś dla ducha, zanurzyć w świat muzyki, odciąć od codziennych trosk.

I otóż Polsko-Niemieckie Stowarzyszenie Kulturalne SALONIK zaprasza Was na niecodzienny koncert muzyki klasycznej, który odbędzie się w pięknym wnętrzu Karolinensaal Archiwum Państwowego ( Staatsarchiw)
5 listopada ( sobota) o godzinie 19:00 przy Karolinenplatz.
Skrzypaczka , pani Henryka Tronek i pianistka, pani Katarzyna Glensk wykonają zarówno współczesne, jak i klasyczne kompozycje Ignacego Jana Paderewskiego, Tomaso Vitali, Mikisa Theodorakisa, Cecile Chaminade, Manuela de Falla oraz Joanny Bruzdowicz.
Kompozytorka Joanna Bruzdowicz-Tittel będzie gościem honorowym naszego koncertu. Jest to polska kompozytorka , autorka muzyki instrumentalnej i elektroakustycznej, ale także publicystka muzyczna i animatorka
życia muzycznego we Francji, Belgii, Niemczech i USA.
Nie przeoczcie tego koncertu - pozostanie on na długo w Waszej pamięci !
Bilety w cenie 15/12 euro rezerwujemy pod numerem 06151/ 15 99 148 albo na stronie internetowej
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kasa wieczorna będzie otwarta godzinę przed koncertem.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !

SALONIK DEUTSCH-POLNISCHER KULTURVEREIN e.V.
Otto-Hesse-Straße 19/T9, 64293 Darmstadt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; www.salonik.de